O nas

2011

zakładamy gnStudio


W kwietniu 2011 roku została w ramach preinkubacji przy Fundacji Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości stworzona marka agencji interkatywnej gnStudio. Trzech pasjonatów świata e-commerce z branżowym wykształceniem postanowiło stworzyć agencję, która będzie realizowała intuicyjne aplikacje webowe dla biznesu.

pozyskujemy pierwszego klienta


Naszymi pierwszymi klientami były firmy wchodzące w skład grupy SARE (inis, mail-media oraz SARE), które współpracowały z nami w zakresie projektowania oraz kodowania newsletterów firmowych oraz mailingów reklamowych dla swoich klientów.

tworzymy portal internetowy gdyNudno


Projekt tego portalu powstał jeszcze w czasach studenckich. Jego celem było stworzenie przede wszystkim głównego elementu portfolio firmy na pierwsze miesiące działalności. Portal spełnił swoją funkcję prawidłowo, czego efektem były pozyskiwane w 2011 roku zlecenia.

tworzymy pierwszy serwis firmowy


Końcówka tego roku to pierwsze wdrożenia dla mikroprzedsiębiorstw, które w dużej mierze bazowały na popularnych rozwiązaniach systemów zarządzania treścią, takich jak: CMS Wordpress, CMS Joomla.
2012

powstaje system zarządzania treścią gnCMS


Rok 2012 to przede wszystkim utworzenie dwóch autorskich aplikacji. Pierwszą z nich jest system zarządzania treścią gnCMS, który stworzony jest z wykorzystaniem Zend Framework. Wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz zaprojektowana skalowalność systemu pozwala nam dopasowywać to rozwiązanie zarówno dla dużych niestandardowych wdrożeń jak i dla podstawowych wymagań większości klientów.

pozyskujemy pierwszego zagranicznego klienta


W tym samym roku naszym klientem została firma odzieżowa z Londynu, które specjalizuje się w modzie ślubnej. Zajmujemy się rozbudową oraz optymalizacją sklepu internetowego wykorzystującego CMS Joomla.

jesteśmy w finale projektu 'House of Walker'


Działając w ramach struktur Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości wzięliśmy udział w rundzie finansowania innowacyjnych projektów. Nasz projekt został zakwalifikowany do ścisłego finału.

powstaje system zarządzania drukarnią internetową gnPrint


Na bazie systemu zarządzania treścią gnCMS w oparciu o specjalistyczną wiedzę jednego z naszych klientów zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy autorski system Web2Print o nazwie gnPrint.

przeprowadzamy się do nowego biura


2013

realizujemy kolejne wdrożenia systemu gnCMS


W 2013 roku zrealizowaliśmy kilka projektów z zastosowaniem autorskiego systemu zarządzania treścią gnCMS. W gronie naszych klientów znalazły się zarówno strony firmowe, serwis ogłoszeniowy oraz portal miejski.

realizujemy kolejne wdrożenia i rozbudowujemy system gnPrint


Rok ten był niezwykle pracowity pod względem rozwoju systemu gnPrint. Przeprowadziliśmy sporą liczbę modyfikacji, a rdzeń aplikacji został zoptymalizowany. Zrealizowane zostały również kolejne wdrożenia.

wygrywamy StartUp Mixer w Katowicach


Wygraliśmy StartUp Mixer organizowany w Katowicach w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

tworzymy portal internetowy międzynarodowego konkursu designerskiego


Początek roku 2013 to również uruchomienie międzynarodowej platformy do przeprowadzania konkursów dla projektantów.

powstaje system obsługi rezerwacji gnRes


Na potrzeby związane z projektem funduszy unijnych zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy system obsługi rezerwacji internetowych. Oficjalna premiera systemu planowana jest na przyszły rok.
2014

zmieniamy lokalizację


Jesteśmy mobilni! Przede wszystkim tworzymy responsywne serwisy internetowe, ale również nie lubimy stagnacji. Kolejnych inspiracji od tego roku będziemy szukać w nowym biurze.

kolejne nowości w systemie gnPrint


Kolejny rok przyniósł sporo zmian oraz nowości w naszym flagowym produkcie. System został rozbudowany o moduły obsługi kalkulowanej sprzedaży wielkoformatowej oraz automatycznie sprawdzanie plików projektowych (preflight).

publikujemy nową stronę firmową


Przez ostatnich kilkanaście miesięcy zachęcaliśmy klientów do nowoczesnych stron firmowych, a sami nie mogliśmy tego powiedzieć o naszej stronie. Znaleźliśmy chwilę czasu i oto jest!

rozszerzamy pakiet usług o outsourcing IT


Angażujemy się w realizację start-upu w ramach podwykonastwa dla jednej z największych polskich agencji. Do naszych obowiązków należy tworzenie funkcjonalności oraz dbanie o backend aplikacji.
2015

Tworzymy aplikację magazynowo-sprzedażową


Dla jednego z naszych klientów tworzymy od podstaw aplikację webową do zarządzania procesami zakupowymi, sprzedażowymi oraz produkcyjnymi w przedsiębiorstwie z branży budowlanej.

Otwieramy markę Kolorowa24.pl


W trzecim kwartale roku miało miejsce otwarcie drukarni internetowej Kolorowa24.pl. Marka ta zapewnia szeroki asortyment produktów druku cyfrowego, offsetowego oraz wielkoformatowego w atrakcyjnych cenach, dzięki współpracy z licznym gronem podwykonawców.

Kreator grafik dostępny już w systemie web-to-print gnPrint.pl


System web-2-print gnPrint.pl zyskuje dodatkowe narzędzie - kreator grafik, który może być połączony z bazą zdjęć serwisu Fotolia.

Realizujemy projekt zarządzania szkołą językową


Jesteśmy w trakcie tworzenia i wdrażania systemu zarządzania szkołą językową dla ICHIGO Japońskie Centrum Kultury i Biznesu.
2016

Kolejne wdrożenia systemu gnPrint.pl


Początek roku przyniósł dużo ciekawych inicjatyw, które przełożyły się na kolejnych kilka wdrożeń autorskiego systemu do zarządzania drukarnią

Zmieniamy biuro


Wraz ze wzrostem liczebności zespołu oraz planowanym dalszym rozwojem firmy dział IT przeprowadził się do biurowca znajdującego się przy ul. Cyniarskiej 22 w Bielsku-Białej

Rebranding oraz dynamiczny rozwój Artillo.pl


We współpracy z właścicielem portalu Artillo.pl oraz firmą audytorską z Gliwic wrzucamy 6 bieg w rozwoju portalu. Dużo się dzieje: rebranding, ciekawe integracje oraz nowoczesne podejście do zarządzania serwisem.


Zaufali nam

boxoflove

slimmer

homedesign

drukarnia_internetowa_polishdruk

pilnydruk_poziom

druk7

Wszelkie prawa zastrzeżone. gnStudio. Copyright 2011 - 2022