Drukarnia internetowa PolishDruk.pl

Wdrożenie systemu gnPrint do obsługi drukarni internetowej

Drukarnia posiadająca w swojej ofercie druk cyfrowy oraz offsetowy zdecydowała się podczas tworzenia swojej nowej marki na wdrożenie systemu zarządzania drukarnią internetową gnPrint.

Słuchając sugestii naszego klienta stworzyliśmy podstawy systemu, który jest obecnie w fazie ciągłego rozwoju. Proste narzędzie, które powstało na początku naszej długoterminowej współpracy w ciągu ostatnich dwóch lat rozszerzyło swoją funkcjonalność.

W chwili obecnej wdrożony system gnPrint umożliwia przyjmowanie zamówień z własnej strony internetowej jak i z serwisu aukcyjnego Allegro.pl, realizację płatności online, zarządzanie procesem realizacji zamówienia, produkcji, szybkie zamawianie usług kurierskich, wystawianie faktur VAT - to wszystko pozwoliło skrócić czas niezbędny do obsługi zamówienia do minimum.

Wykorzystana technologia oraz modułowa budowa pozwalają na nieustanną rozbudowę systemu wraz z rosnącymi potrzebami dynamicznie rozwijającego się przedsiebiorstwa naszego klienta.

“Firma Polish Druk s.c. zaświadcza, że Agencja Interaktywna gnStudio w sposób profesjonalny wykonała projekt oraz wdrożenie drukarni internetowej www.PolishDruk.pl. Całość projektu oraz rozwiązania zastosowane przez firmę gnStudio przerosły nasze oczekiwania. Wszystko wyszło nawet lepiej niż zakładaliśmy. Współpraca z taką firmą to czysta przyjemność.”

Jakub Chorobiński, polishdruk.plZaufali nam

boxoflove

slimmer

homedesign

drukarnia_internetowa_polishdruk

pilnydruk_poziom

druk7

Wszelkie prawa zastrzeżone. gnStudio. Copyright 2011 - 2022