Portal internetowy gdyNudno.pl

Stworzenie portalu internetowego na podstawie gnCMS

Portal internetowy gdyNudno.pl to coś więcej niż zwykły agregator ogłoszeń oraz profili firmowych. W serwisie tym obecne są firmy oraz miejsca oferujące rozrywkę, dobre jedzenie lub pomysły na spędzenie wolnego czasu na Śląsku.

gdyNudno.pl charakteryzuje się precyzyjną wyszukiwarką danych, która pozwala znaleźć miejsce odpowiadające naszym zainteresowaniom, lokalizacji, możliwościom finansowym. Możemy dodatkowo zawężać wyniki wyszukiwania według takich wytycznych jak dostępność miejsc parkingowych, dostosowanie obiektu do osób niepełnosprawnych czy dla rodziców z małymi dziećmi.

W serwisie tym znajduje się również część publicystyczna, dzięki której użytkownicy mogą dowiedzieć się o zaplanowanych na najbliższy czas imprezach okolicznościowych.

System komentarzy oraz opinii pozwala z jeszcze większą świadomością znaleźć pomysł na spędzenie ciekawego czasu na Śląsku.

Portal został wykonany w oparciu o autorski system zarządzania treścią.

“Był to pierwszy projekt autorski naszej agencji, którego głównym zadaniem było utworzenie na bazie firmowego systemu zarządzania treścią portalu o rozbudowanych możliwościach i zaawansowanej strukturze danych.”

Maciej Gawlas, gnStudio.plZaufali nam

wooltown

yds

drukarnia_internetowa_polishdruk

drukmania

sare

boxoflove

Wszelkie prawa zastrzeżone. gnStudio. Copyright 2011 - 2022