Strona internetowa gabinetu fizjoterapii

Serwis internetowy z możliwością rejestracji wizyty online

Gabinet fizjoterapii "W zdrowym ciele" wyróżnia się na lokalnym rynku usług fizjoterapeutycznych oraz rehabilitacyjnych wyjątkowym podejściem do pacjenta. Nasz klient stawia sobie za główny cel nie tylko wyleczenie urazów swoich pacjentów, ale również najwyższą jakość obsługi.

W podobnym tonie utrzymana została więc strona internetowa, która wyróżnia się szybkim oraz intuicyjnym działaniem dla użytkownika, a jednocześnie jest przyjazna wyszukiwarkom internetowym.

Dodatkowym wyróżnikiem w stosunku do konkurencyjnych firm jest moduł dokonywania rejestracji online, dzięki któremu pacjent może bez wykonywania zbędnych telefonów zarezerwować dogodny dla siebie termin i bez oczekiwania w kolejce realizować plan rehabilitacji.

Wdrożony system do obsługi rezerwacji gnRes pozwala dodatkowo przypominać pacjentom o zaplanowanej wizycie w formie wiadomości SMS, co przełożyło się na znaczne zmniejszenie liczby odwołanych wizyt.

“Specjaliści z tej agencji doradzili mi stworzenie specjalnego rozwiązania do rezerwacji wizyt online, a przy jego projektowaniu wysłuchali moich rad i uwag. Efekt zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Dodatkowo firma ta zajęła się stworzenie dla mnie logotypu oraz materiałów reklamowych, które spotykają się z pozytywną opinią moich klientów i kolegów po fachu.”

Tatiana GrabowskaZaufali nam

wooltown

yds

drukarnia_internetowa_polishdruk

drukmania

sare

boxoflove

Wszelkie prawa zastrzeżone. gnStudio. Copyright 2011 - 2022